Ülalaugude korrektsioon

Silmad on oluliseks komponendiks esmamulje loomisel, kuid ka silmade ümbrus võib nii mõndagi inimesest kõneleda. Silmi ümbritseva naha lõtvumine ja sellesse piirkonda rasvkoe kogunemine on küll loomulik osa vananemisprotsessis, kuid visuaalselt annab see üldjuhul siiski märku väsimusest. Lisaks kosmeetilisele ebaesteetikale võivad kottis või turses silmalaud hakata segama töötamist ning isegi piirama vaatevälja.

Silmalaugude korrigeerimine kirurgilise sekkumisega annab parima tulemuse, kui seda teha pigem nooremas eas. Siis on nahk elastsem ja paranemine kiirem, kuna operatsioon on selle võrra vähem mahukas.

Ülalaugude plastika puhul teeb kirurg sisselõike ülalau voldi sisse, nii et väike arm jääb pärast näha vaid silma välisnurka. Lõikusega eemaldatakse patsiendi ülalault üleliigne nahk, vajadusel koos rasvkoega.

Tavaliselt kestab lõikus 1-2 tundi, sõltuvalt eemaldatava naha ja rasvkoe ulatusest. Laugude korrigeerimise operastsioon on suhteliselt vähetraumaatiline, sest neid tehakse enamasti kerges sedatsioon narkoosis või kohaliku tuimestusega ja patsient võib juba mõni tund pärast protseduuri kliinikust lahkuda.

Töölt eemalolekuks tuleks arvestada 7-10 päeva, olenevalt patsiendi taastumisest.

Laugude korrigeerimise operatsooni tulemused on suhteliselt püsivad. Kui loomuliku vananemisprotsessi tulemusena silmade ümbrusesse aja möödudes kortse tekib, võib üsna kindel olla, et suuri kotte patsiendi laugude alla enam ei moodustu. Vajadusel on võimalik aastate pärast teha korduskorrektsioone.

Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame enne ja pärast operatsiooni lümfimassaaži. Lümfimassaži on võimalik teha ka ArtiaClinicus.

Operatsiooni hind sõltub kasutatavast anesteesiast

Hind lokaalanesteesias: 1450€

Hind sedatiivses anesteesias: 1540€

Protseduurist

  • Operatsiooni kestvus: 1-2 tundi

  • Anesteesia: sedatiivne või lokaalne

  • Koju: samal õhtul

  • Tööle: 7-10 päeva pärast

Protseduuri maksumus

Hind alates: 1450 €

Järelmaks alates: 41 € / kuu

Järelmaksu taotlemine ja tingimused

Tule konsultatsioonile

Vaata lisaks