Rindade tõstmine proteesidega

Aja jooksul kaotab rindade nahk oma elastsuse, rinnad ei ole enam nii pringid ja vajuvad rippuma. Lisaks varasema visuaalselt atraktiivse vormi kadumisele võivad lõtvunud rinnad segada riietumist ja tekitada hügieeniprobleeme. Samuti ei tunne paljud naised end lõtvunud rindade tõttu enam piisavalt naiselikult.

Väljaveninud rinnakudet ei ole võimalik võimlemise, dieedi ega kosmeetika abil taastada. Nooruslikumat ja sihvakamat välimust saab rindadele anda vaid kirurgilise sekkumisega.

Rindade tõstmise ja suurendamise operatsiooniga viiakse rindade kude ja ümbris omavahel vastavusse ning neile antakse tagasi varasem tihedus ja kuju.

Harmooniliste kehaproportsioonide saavutamiseks peab rinna suurus olema tasakaalus keha pikkuse, rindkere ja puusade laiusega. Meie kliinikus soovitab kogenud kirurg patsiendile sobivad rinnaproteesid, millega saavutatakse ilus ja loomulik tulemus pikkadeks aastateks.

Esmaste tulemuste üle saab otsustada kolme kuu möödumisel, detailid kujunevad välja poole aasta kuni aasta pärast.

ArtiaClinicus kasutame Prantsuse firma Arion ja USA Toidu- ja Ravimiameti(FDA) poolt kontrollitud ja heaks kiidetud Mentori rinnaproteese.

Protseduurist

  • Operatsiooni kestvus: 2-3 tundi

  • Anesteesia: üldnarkoos

  • Tööle: umbes nädala pärast

Protseduuri maksumus

Hind alates: 4830 €

Järelmaks alates: 133 € / kuu

Järelmaksu taotlemine ja tingimused

Tule konsultatsioonile

Vaata lisaks