Rindade korrigeerimine

Aja jooksul kaotab rindade nahk oma elastsuse, rinnad kaotavad oma pringi väljanägemise ja vajuvad rippuma. Lisaks varasema visuaalselt atraktiivse vormi kadumisele võivad lõtvunud rinnad segada riietumist ja tekitada hügieeniprobleeme. Samuti ei tunne paljud naised end lõtvunud rindade tõttu enam piisavalt naiselikult.

Kõige levinum ja arenenum meetod rindadele nooruslikuma välimuse andmiseks on rindade tõstmise operatsioon, mis annab võimaluse oma kehal aja ja elu jälgi parandada. Patsiendi rindadele soovitud välimuse andmisega saame talle pakkuda paremat enesetunnet, suuremat enesekindlust ning seeläbi ka paremat elukvaliteeti.

Nooruslikumat ja sihvakamat välimust saab rindadele anda vaid kirurgilise sekkumisega. Rindade tõstmise operatsiooniga viiakse rindade kude ja ümbris omavahel vastavusse ning neile antakse tagasi varasem tihedus ja kuju.

Rindade tõstmisoperatsiooniga võib rinda muuta nii suuremaks kui ka väiksemaks ning lõikuse tegemiseks on mitmeid operatsioonitehnikaid, mis sõltuvad patsiendi rindade suurusest ja lõtvumise astmest.

Paraku ei lahenda rindade tõstmine lõtvunud rindade probleemi igaveseks. Gravitatsioon, rasedused, vananemine ja kaalukõikumised avaldavad oma mõju rindadele ka edaspidi, kuid lõikus võimaldab patsiendil sellegi poolest saavutada paremat enesetunnet ja rahulolu pikkadeks aastateks.

Protseduurist

  • Operatsiooni kestvus: 1,5 - 3,5 tundi

  • Anesteesia: üldnarkoos

  • Tööle: umbes nädala pärast

Protseduuri maksumus

Hind alates: 3950 €

Järelmaks alates: 109 € / kuu

Järelmaksu taotlemine ja tingimused

Tule konsultatsioonile

Vaata lisaks