Täiteaine Restylane süst

Vähem kui tund aega kestva protseduuriga on võimalik vabaneda soovimatutest näokortsudest ja voldikestest. Restylane steriilseid geele kasutatakse näojoonte, kortsude ja kurdude korrigeerimiseks ning huulte suurendamiseks. Kuna Restylane on naturaalne, kehaomast hüaluroonhapet sisaldav täitesüst, siis on allergilise reaktsiooni võimalus selle protseduuri puhul minimaalne. Siiski peaks tähelepanelikum olema nende patsientide puhul, kes on ravimite ja proteiinide suhtes tavapärasest allergilisemad.

Kuigi Restylane on väga turvaline täiteaine, võib väikesel osal patsientidest tekkida süstepiirkonda ajutine punetus, sügelemine, turse, valutundlikkuse suurenemine, või naha tundlikkuse vähenemine, süstepiirkonna naha värvi muutus. Need kõrvalmõjud taanduvad aga mõne päeva jooksul. Huulte süsti puhul võib aga esialgne turse kesta kuni nädal aega.

Pärast protseduuri ei tohiks süstitud piirkonda 6 tundi puudutada, pärast mida võib juba kasutada kerget meiki ning õrnalt ka vee ja seebiga nägu pesta. Üks nädal pärast protseduuri tuleks vältida intensiivseid iluprotseduure, sauna ja solaariumit.

Ravi lõplikku tulemust võib näha juba nädala möödudes, kui turse on taandunud. Täitesüsti tulemus kestab sõltuvalt piirkonnast, naha tüübist ja süstimistehnikast 6-12 kuud.

Hinnad

Restylane 1,0 ml ampull 320€

Restylane Lyft 1,0 ml ampull 360€

Restylane Lyft sobib volüümi taastamiseks ja sügavamate kortsude silumiseks, kuna Lyft’is kasutatava hüaluroonhappe geeli osakesed on suuremad kui klassikalise Restylane puhul.

Protseduurist

  • Protseduuri kestvus: 30 minutit

  • Tööle/koju: kohe pärast protseduuri

Protseduuri maksumus

Hind alates: 320 €

Järelmaks alates: 9 € / kuu

Järelmaksu taotlemine ja tingimused

Tule konsultatsioonile