Nibupiirkonna korrektsioon

Normaalsest erinev nibupiirkond võib tekitada ebamugavust ning langetada enesekindlust, seetõttu pöördutaksegi kirurgi poole.

Nibupiirkonna(areoola) korrektsiooniga on võimalik nibu ning areoolat vähendada, kahjustatud nibu taastada, sissetõmbunud nibu korrigeerida või puuduv nibu luua.

Sissetõmbunud nibude korrektsioon

Enamikel juhtudel  algab nibude sissetõmbumine juba rinna arenemise faasis, siiski ei ole harvad ka juhud kus nibud tõmbavad sissepoole pärast imetamisperioodi või rinnaoperatsiooni tagajärjena. Sissepoole tõmbumist võib juhtuda nii ühel kui ka mõlemal pool korraga. Sissepoole tõmbunud nibude korrektsioon on lihtne ja kiire protseduur mis viiakse läbi lokaalses anesteesias.

Nibude suurendamine

Liialt väikesena tunduvaid nibusid on võimalik suurendada nii rasvasiirdamise kui ka täiteainetega(Juvederm).

Nibude vähendamine

Lihtne ja kiire lokaalanesteesias tehtav protseduur, millega on võimalik nibude suurust umbes 50% võrra vähendada. Nibude vähendamine ei ole soovitatav kui patsient plaanib veel tulevikus imetada.

Areoola vähendus

Tavaliselt ainult areoola vähendusega soovitud tulemusteni ei jõuta. Areoola vähendus on sisuliselt rinnatõstmine, sest suurenenud areoolad on tavaliselt rindade lõtvumise tagajärg. Areoolad võivad olla liiga suured ka tubulaarsete rindade puhul.

Loe rohkem rinnatõstmise kohta

Protseduurist

  • Protseduuri kestvus: umbes 1 tund

  • Anesteesia: lokaalne või sedatiivne

  • Koju: kohe peale protseduuri

  • Tööle: kohe peale protseduuri

Protseduuri maksumus

Hind alates: 900 €

Järelmaks alates: 25 € / kuu

Järelmaksu taotlemine ja tingimused

Tule konsultatsioonile

Vaata lisaks