Kulmude tõstmine ja kinnitamine

Ealiste muutuste üheks osaks on ka näo ülaosa mureliku ilmega horisontaalkortsud ning madaldunud rasked kulmud. Madaldunud kulmud võivad põhjustada ülemiste silmalaugude allavajumise. See jätab aga mulje nagu toetuksid kulmud otse ripsmetele. Seda probleemi aitab lahendada kulmude tõstmise operatsioon, mis muudab silmad taas suuremaks ja säravamaks, andes kogu näole nooruslikuma ja puhanud väljanägemise.

Kulmude tõstmiseks on mitmeid operatiivseid võimalusi. Probleemi saab korrigeerida otsmiku endoskoopilise liftingu abil, millega silenevad ka otsmikukortsud või kulmude tõstmise ja fikseerimise teel. Viimasel juhul teeb kirurg sisselõike kulmukaare kõrgeima osa kohale. Lihased pingutatakse ja kinnitatakse. Haav suletakse ning kirurg eemaldab niidid juba nädala pärast.

Kulmude tõstmise ja kinnitamise operatsioon kestab 1-2 tundi. Operatsioon teostatakse tavaliselt sedatiivses anesteesias. Patsient võib õhtul minna koju.

Operatsioonist jäänud armi saab väga hästi varjata meigi või soenguga. Samas tuleb ära märkida, et kulmude tõstmise operatsioon ei mõjuta alalauge.

Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame enne ja pärast operatsiooni lümfimassaaži. Lümfimassaži on võimalik teha ka ArtiaClinicus.

Iga kirurgiline protseduur on sekkumine keerulise inimorganismi toimimisse ning tähendab mõningast määramatust ja sellega kaasnevaid riske. Iga kirurgilise operatsiooniga kaasnevad suuremal või vähemal määral valulikkus, turse ja paistetus, infektsioonioht, nahatundlikkuse muutused, reaktsioon ravimitele ja meditsiinilistele materjalidele, armid ja nende pikaldase paranemise võimalus.

 

Protseduurist

  • Operatsiooni kestvus: 1-2 tundi

  • Anesteesia: sedatsioon anesteesia

  • Tööle: kuni 10 päeva pärast

Protseduuri maksumus

Hind alates: 2150 €

Järelmaks alates: 60 € / kuu

Järelmaksu taotlemine ja tingimused

Tule konsultatsioonile

Vaata lisaks