Endoskoopiline kulmude tõstmine ja otsmikukortsude silumine

Ealiste muutuste üheks osaks on ka näo ülaosa mureliku ilmega horisontaalkortsud ning madaldunud rasked kulmud. Madaldunud kulmud võivad põhjustada ülemiste silmalaugude allavajumise. See jätab aga mulje nagu toetuksid kulmud otse ripsmetele.

Endoskoopilise kulmude tõstmise protseduuri eesmärk on taas üles tõsta vananemisprotsessiga alla vajunud otsmik, kulmud ja ülalaud. Samuti on sellega võimalik eemaldada ka väikesed miimikakortsud otsmiku ja kulmude vahel.

Endoskoopilise lähenemise eelis on väga vähene ja vaevunähtav armkude, mis jääb juuste sisse. Operatsiooniks kasutatakse monitoriga ühendatud väikest pastakasuurust videokaamerat. Endoskoop sisestatakse naha alla läbi 1 cm suuruste sisselõigete, mille kirurg teeb mõlemale poole oimupiirkonda ja pealaele. Kulmude ja otsmiku lihased tõstetakse ülespoole ja kinnitatakse soovitud kõrgusele. Haavad suletakse isesulavate õmblustega.

Operatsioon kestab 1-2 tundi. Operatsioon teostatakse tavaliselt üldnarkoosis.

Juhul kui patsiendil on väga tugevalt alla vajunud ülalaud, saab parema tulemuse, kui operatsiooni teha üheskoos ülalaugude korrigeerimise operatsiooniga. Kuigi protseduurist võib näha jääda väike arm, saab seda väga hästi varjata meigi või soenguga. Kulmude endoskoopiline operatsioon ei mõjuta alalauge.

Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame enne ja pärast operatsiooni lümfimassaaži. Lümfimassaži on võimalik teha ka ArtiaClinicus.

Protseduurist

  • Operatsiooni kestvus: 1-2 tundi

  • Anesteesia: üldnarkoos

  • Tööle: kuni 10 päeva pärast

Protseduuri maksumus

Hind alates: 3000 €

Järelmaks alates: 82 € / kuu

Järelmaksu taotlemine ja tingimused

Tule konsultatsioonile

Vaata lisaks