Ilukirurgia erakliinik

Meie lugu

Ilukirurgia erakliinik Ars Medica on asutatud 2001. aastal. Ettevõte tugineb oskustele ja kogemustele, mida meie meeskond on alates 1996. aastast koos töötades omandanud ja edasi arendanud. Kliiniku üks põhiomanikke ja samas ka põhikoormust kandev arst on Dr. Katrin Krüünvald.

Meie väärtused

Ilukirurgia kuulub kõikjal maailmas erameditsiini valdkonda, ühendades endas nii vajaduse edukalt majandada kui ka kohustuse pakkuda patsientidele kvaliteetseid meditsiiniteenuseid. Peame oluliseks kindlustada oma patsientidele ettevõtte tasakaalustatud arendamise kaudu jätkusuutlik, kvaliteetne teenus ja pikaajaline rahulolu.

Meie missiooniks on pakkuda patsientidele pikaajalist rahulolu heast ilukirurgiast. Ühendame selleks professionaalse meeskonnatöö arstieetika ja omanikuvastutusega.

Kaasaegne ja hästivarustatud

Meie kliinik tegutseb spetsiaalselt plastilise- ja ilukirurgia vajadusteks projekteeritud, ehitatud ja sisustatud ruumides. Kliinikus on patsientide teenindamiseks vastuvõtu- ja protseduuriruumid, operatsiooniblokk, ning kõigi mugavustega palatid. Kliiniku ruumid, seadmed, kommunikatsioonid ja sisustus vastavad Euroopa headele standarditele. Meie kliinikule on Eesti Tervishoiuameti väljastatud tegevusluba NR. L02703.

Spetsiaalne ilu- ja plastilise kirurgia kliinik

Et saavutada oma töös parimat kvaliteeti, oleme spetsialiseerunud ainult plastilise- ja ilukirurgia teenustele. Meie operatsioonisaalis ei ravita põletikulisi protsesse kandvaid patsiente. See minimiseerib kliinikusisese nakkuse võimaluse.

Privaatne

Peame väga oluliseks meie patsientide privaatsust. Kliiniku palatid on väikesed, personal diskreetne. Paiknemine Viimsis, SPA Tervisekeskuse suuremas kompleksis, tagab patsientidele privaatse saabumise, kohalviibimise ja lahkumise.

Hea teenindus

Kliiniku meditsiinipersonal on hoolikalt valitud, professionaalne ja motiveeritud andma patsientide teenindamisel endast parima. Meie meeskond omab suurt kogemust nii Eesti kui ka Skandinaaviamaade patsientide teenindamisel. Meie personalil jätkub aega ja tähelepanu keskenduda patsientide vajadustele ja soovidele. Kliiniku toitlustamise kindlustab tervisekeskuse restoran. Meie patsiendid väljendavad sageli erilist rahulolu nende ootusi ületanud teeninduskvaliteedi üle.

Tervisekeskuse lisamugavused:

Paiknemine Tallinn Viimsi SPA Hotellis loob meie patsientidele ja nende kaaslastele mitmeid lisavõimalusi.

 

Tallinn Viimsi SPA on kõrgetasemeline spaakeskus, mis pakub pakub laias valikus ilule ja tervisele suunatud teenuseid:

  • Ilukeskus lõõgastavate ja luksuslike keha-, näo-, käte- ja jalgade hoolitsustega
  • veekeskus, jõu- ja spordisaal
  • hotell 115 numbritoaga
  • restoran ja Black Rose pubi

Taastumisvõimalus Tallinn Viimsi SPA Hotellis:

Protseduuri läbinud patsientidel, kes ei vaja enam otsest viibimist kliinikus, kuid soovivad rahulikuks taastumiseks olla mõned päevad eemal kodustest toimetustest ja uudishimulike pilkude alt, on turvaline võimalus peatuda Viimsi SPA hotellis, kus on tagatud ArsMedica arstide ja personali meditsiiniline ja psühholoogiline tugi.

Olenevalt protseduuri iseloomust võib eelnevalt arstiga konsulteerides kasutada spakeskuse ravi- ja iluteenuseid.

Hea puhkusevõimalus saatjatelegi

Ka meie patsientide saatjad saavad meeldivalt aega sisustada ja kosutavalt puhata, kasutades Tallinn Viimsi SPA Hotellis pakutavaid sportimis-, tervise- ja iluteenuseid.