Ilusüstid

Miks süstida?

Milline ilusüst valida?

Kui kaua ilusüstide tulemused kestavad?

Kas süstimine on valus?

Mis juhtub kui lõpetan süstimise?

Süstid higistamise vastu

Ilusüstide hinnad

Broneeri aeg või küsi lisa

Miks süstida?

Miks süstida ja miks süstimisega alustada on ilmselt küsimus mida kuuleme kõige enam. Lihtsustatult võib vastata, et süstimine kaotab juba olemasolevad kortsud ning peatab nende edasise süvenemise. Eelneva paremaks selgitamiseks kirjeldame kortsude tekkepõhjust ja täitesüstide mõju nahale.

Kortsud tekivad, sest vananedes langeb naha niiskustasakaal. Niiskustasakaalu languse tõttu muutub nahk kuivemaks ja õhemaks ning järk-järgult rabedamaks. Miimika tagajärjel hakkab rabe nahk “murduma”, esmalt tekivad kurrud mis aja jooksul süvenevad kortsudeks.

Naha niiskustasakaal hakkab langema, sest vananedes väheneb kehas hüaluroonhappe tootmine. Hüaluroonhape ning selle erakordselt hea võime siduda endaga vedelikku hoiabki naha niisutatuna ja jume värskena.

Kõik ArtiaClinicus kasutatavad täitesüstid põhinevad hüaluroonhappel, ehk samal ainel mille tootmine kehas ajapikku langeb. Süstides täiteainet kõrvaldame esmalt kortsu ning taastame ka hüaluroonhappe tasakaalu. Nii muutub nahk taas elastsemaks ja saab ka sügava niisutuse. Täitesüsti tulemusel kaotame kortsu ning peatame ka kortsu edasisise süvenemise, seetõttu ongi süstimisest võimalik parim tulemus saada kui alustame süstiga juba esimeste kortsude ilmumisel. Siis niisutame ja täidame veel alles väikseid kortse ning ei lase neil suurteks ja sügavateks kortsudeks süveneda.

Biorevitalisatsiooni puhul on tegu hüaluroonhappe eriti vedela geeliga, mida ei kasutata kortsude ega kurdude täitmiseks vaid kogu näo-, käte-, dekoltee- või kaelanaha epidermise ehk pindmise kihi niisutamiseks.

Botuliintoksiini süstid, mis mõjuvad miimikalihaste tööle halvavalt on mõeldud miimikalihastest põhjustatud kortsude kaotamiseks ja nende süvenemise peatamiseks.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et ilusüstidega saab suuremaid ilukirurgilisi sekkumisi ennetada. See on lihtsam, kiirem ja soodsam võimalus näonaha kortsude kaotamiseks ning süvenemise peatamiseks.

Tagasi

Milline ilusüst valida?

Ilusüstid võime jaotada viide suuremasse kategooriasse:

Täitesüstid – näonaha kortsude ja kurdude tasandamiseks ja süvenemise ennetamiseks

Huulte täitesüstid – huultele volüümi lisamiseks ja kontuuri andmiseks

Biorevitalisatsiooni süstid – naha niiskustasakaalu taastamiseks ja jume värskendamiseks

Botuliintoksiini süstid – miimikalihaste lõdvestamiseks, et kaotada miimikakortsud

Higistamise vastased süstid – süstid kaenlaalla, et lõpetada liighigistamine

Tagasi

Kui kaua ilusüstide tulemused kestavad?

Täitesüsti mõju kestab 6-18 kuud olenevalt kasutatud tootest, naha tüübist, piirkonnast ning ainevahetuse kiirusest. Huulte täitesüstide puhul on mõju kestvus samuti 6-18 kuud kuid hüaluroonhappe niisutava omaduse tõttu ei muutu huuled vanaks ja kortsuliseks ka pärast täiteaine järk järgulist kadumist. Huuled pigem taastavad oma originaalkuju. Süstitud hüaluroonhappe geel aktiveerib kollageeni tootmist, seega võivad huuled jääda ka loomulikult natukene täidlasemaks.

Esmase biorevitalisatsiooni mõju on 3-4 kuud, seejärel soovitame protseduuri korrata, et saavutada pikemajaline tulemus.

Botuliintoksiini mõju miimikakortsudele on 4-12 kuud. Mõju kestvus oleneb naha tüübist, piirkonnast ning ainevahetuse kiirusest.

Tavaliselt kestab botuliintoksiini täielik higistamise vastane mõju 4-6 kuud. Sõltuvalt patsiendist ja ravi eesmärgist taastub ravipiirkonna higinäärmete töö 4-6 kuuga väiksemal määral ja 8-12 kuu möödudes täielikult.
Tagasi

Kas süstimine on valus?

Täitesüstid –  süstla torget võib valult võrrelda näpistusega, süstimise ajal saab näpistusest kipitus. Kõiki ArtiaClinicus pakutavaid täitesüste on kahes versioonis. Lidokaiiniga ja ilma. Lidokaiin ehk valuvaigisti teeb süstimise patsiendile oluliselt mugavamaks. Võimaliku lidokaiini allergia puhul tuleb sellest kindlasti teada anda ning valida ilma valuvaigistita täitesüst.

Botuliintoksiini süstid on küllaltki valutud ning kiired. Süstla torget võib valult võrrelda näpistusega. Botuliintoksiini süstimiseks kasutatav nõel on sama läbimõõduga nagu diabeetikutel insuliini süstimiseks seetõttu ei tasuks valu karta. Lisaks peenemale nõelale on süstitav kogus võrreldes täiteainega oluliselt väiksem.
Tagasi

Mis juhtub kui lõpetan süstimise?

Täitesüstides kasutatava hüaluroonhappe geeli mõju kaob järk-järgult ning nahk jätkab oma loomulikku vananemist. Samuti on ka huultega mis pärast täiteaine kadumist ei muutu vanaks ega kortsuliseks. Huuled pigem taastavad oma originaalkuju. Süstitud hüaluroonhappe geel aktiveerib kollageeni tootmist, seega võivad huuled jääda ka loomulikult natukene täidlasemaks.

Botuliintoksiini mõju kahaneb ja kaob järk-järgult ning lihasaktiivsus või higinäärmete töö taastub 4-12 kuu jooksul.
Tagasi

Täitesüstid – näonaha kortsude ja kurdude tasandamiseks ja süvenemise ennetamiseks – alates 320€

Täitesüstid sobivad igas vanuses inimestele kes veel ilukirurgilist sekkumist ei soovi või kelle puhul pole see veel näidustatud. Täitesüstid aitavad juba olemasolevad kortsud kaotada ning nende süvenemise peatada.

Täitesüstide suurimaks eeliseks on kättesaadavus igaühele. Protseduur on soodne, kiire ning esmane tulemus on kohe näha. Täitesüstid ei sega elurütmi, seega võib tööle minna kohe peale protseduuri. Kuigi mõnel patsiendil võib tekkida süstekohta kerge paistetus või valulikkus, siis see möödub paari päevaga ja lõpptulemus on näha juba nädalaga.

Täitesüstide hinnad

Rohkem infot täitesüstide kohta

Tagasi

Huulte täitesüstid – huultele volüümi lisamiseks ja kontuuri andmiseks – alates 320€

Täidlaseid huuli peetakse tihti hea tervise, ilu ja nooruse märgiks. Paljudele naistele pole lopsakaid huuli paraku loomulikult antud ning samuti väheneb huulte volüümikus vananemisega. Huulte täitesüstid sobivad igas vanuses naistele kes sooviks omale lopsakamaid huuli või kes sooviks oma huulte kontuuri parandada.

Peamiseks põhjuseks miks huulte kontuuri või volüümi suurendada soovitakse on huulte kadumine naeratades või huulte kitsenemine vananemise tõttu. Huulte suurendamine aitab mõningal juhul tasakaalustada ka näo üldist harmooniat. Lisaks muudab huulte süstimine suu välimuse ühtlasemaks, andes huultele soovitud kuju ning korrigeerides seda, kui palju on naeratades igemeid näha.

Huulte täitesüstide hinnad

Rohkem infot huulte täitesüstide kohta

Tagasi

Biorevitalisatsioon – alates 159€

Biorevitalisatsiooni soovitame kõigile, kes soovivad taastada oma näo-, kaela-, dekoltee-, või käenaha niiskustasakaalu, vabaneda peenetest kortsudest, naha niisutuse kaudu ennetada kortsude teket ning anda nahale kaunis ja särav jume.

Biorevitalisatsiooni hinnad

Rohkem infot biorevitalisatsiooni kohta

Tagasi

Botuliintoksiini süstid – miimikalihaste lõdvestamiseks – alates 260€

Botuliintoksiini süstid on neile kes soovivad vähendada näo miimikast tekkivaid kortse ning nende süvenemist. ArtiaClinicus on võimalik botuliintoksiiniga vabaneda otsaesise-, kurjuse-, ning silmade ümbruse kortsudest.

Botuliintoksiini süstide hinnad

Rohkem infot botuliinitoksiini süstide kohta

Tagasi

Higistamise vastased süstid – alates 360€

Botuliintoksiini süstid higistamise vastu on inimestele kes kannatavad liighigistamise ehk hüperhidroosi all. Botuliintoksiini süstid on näidustatud alles siis kui välispidised higistamist piiravad vahendid ei tööta. Süstituna kaenlaalusesse blokeerib botuliintoksiin närvikiud, mis kontrollivad higinäärmete tööd ja närviülekannet higinäärmetele. Seeläbi laheneb liigse higistamise probleem ohutult ja efektiivselt.

Higistamise vastaste botuliintoksiini süstide hinnad

Rohkem infot higistamise vastaste süstide kohta

Tagasi

Ilusüstide hinnad

Täitesüstid

Keskmise sügavusega kortsud(kurjuse korts, nasolabiaalkorts, naerukortsud)

Juvederm Ultra 1ml – 370€

Restylane 1,0ml – 320€

Sügavamad kortsud ja vaod(nasolabiaalkorts, naerukortsud)

Restylane Lyft 1ml – 360€

Broneeri aeg või küsi lisa

Tagasi

Huulte täitesüstid

Täitesüst Restylane 1.0 ml – 320€

Broneeri aeg või küsi lisa

Tagasi

Biorevitalisatsioon

Juvederm Hydrate 1ml 159€

Juvederm Hydrate 2 x 1ml 289€

Juvederm Hydrate 3 x 1ml 399€

Juvederm Volite 1ml 299€

Juvederm Volite 2 x 1ml 549€

Broneeri aeg või küsi lisa

Tagasi

Botuliintoksiini süstid

Otsmiku horisontaalkortsud 350€

Otsmiku “kurjuse” korts 260€

Kogu otsmik 450€

Silmade ümbrus (kanavarbad) 260€

Kogu otsmik ja silmade ümbrus 480€

Broneeri aeg või küsi lisa

Tagasi

Higistamise vastased süstid

Kaenlaalused(higistamise vastu) 50 + 50 ühikut 360€

Kaenlaalused(higistamise vastu) 100 + 100 ühikut 560€

Broneeri aeg või küsi lisa

Tagasi