Biorevitalisatsioon näo-, kaela- ja dekolteenaha niiskustasakaalu taastamiseks ja jume värskendamiseks

Kellele?

Biorevitalisatsiooni soovitame kõigile, kes soovivad taastada oma näo-, kaela-, dekoltee-, või käenaha niiskustasakaalu, vabaneda peenetest kortsudest, naha niisutuse kaudu ennetada kortsude teket ning anda nahale kaunis ja särav jume.

Miks biorevitalisatsioon?

Hüaluroonhape on inimnahale omane molekul, mille üheks oluliseks omaduseks on kudede niiskustasakaalu hoidmine. Organismi vananedes hüaluroonhappe tootmine langeb ning nahk hakkab elastsust ja tervet välimust kaotama. Hüaluroonhappe epidermisesse viimise abil taastatakse kiiresti naha veetase ja niiskus, mis omakorda aitab naha rakkudel taastuda juba loomulikul moel. Süstidega soodustatakse naha rakkude regenereerimist, naha kollageeni väljatöötamist ning stimuleeritakse rakkude ainevahetust nahas.

Kui kaua biorevitalisatsiooni mõju kestab?

Esmase biorevitalisatsiooni mõju on 3-4 kuud, seejärel soovitame protseduuri korrata, et saavutada pikemajaline tulemus.

Protseduurist

 • Enne protseduuri – biorevitalisatsiooni piirkond puhastatakse meigist ning nahale kantakse valuvaigistav kreem.
 • Protseduur – Biorevitalisatsiooni käigus viiakse väikeste süstlatorgetega naha keskmisse kihti, ehk epidermisesse hüaluroonhapet.
 • Biorevitalisatsiooni järgselt:
  • samal päeval ei tohiks kasutada meiki ega kreeme,
  • 2-3 päeva pärast süstimist vältida alkoholi ja saunaprotseduure,
  • lõplik tulemus kujuneb välja 9-10 päeva pärast.

Biorevitalisatsiooni ohutus – riskid ja vastunäidustused

Biorevitalisatsioon on soovitatav alates 25. eluaastast, vananemisilmingute kõige varasemast etapist. Pärast protseduuri võivad tekkida mõned kõrvalnähud, mis kaovad aja möödudes: väikesed paapulid (põletikulised sõlmekesed, 3-5 päeva), paistetus või punetus süstekohal (1-2 päeva), valulikkus (umbes päev), kudede turse, väike verevalum, hematoom (7-12 päeva).

Vastunäidustused:

 • kroonilised nahahaigused,
 • vähk,
 • rasedus,
 • rinnaga toitmine,
 • ohatis.

Nagu kõigi kosmeetiliste protseduuride puhul on ka biorevitalisatsiooni kasuks otsustades esimene ning kõige tähtsam samm ilukliiniku valimine. On väga oluline veenduda, et protseduuri käigus kasutatavad tooted on kvaliteetsed ning nii ilukliinik kui ka iluspetsialist omavad vastavat litsentsi – seda saab kontrollida Tervishoiuameti registrist.

ArtiaClinicus kasutame biorevitalisatsiooniks FDA(Ameerika Toidu- ja Ravimiamet) poolt kontrollitud ja heaks kiidetud Juve. Hydrate ja Belotero Hydro tooteid.

Biorevitalisatsiooni hinnad

Juvederm Hydrate 1ml 159€
Juvederm Hydrate 2 x 1ml 289€
Juvederm Hydrate 3 x 1ml 399€

Juvederm Volite 1ml 299€
Juvederm Volite 2 x 1ml 549€

Broneeri aeg või küsi lisa