Blogi

Silikoonrinnad – loomulik lopsakus lõikuslaualt

Just silmapaistvat büsti peetakse paljudes kultuurides naiselikkuse ja viljakuse sümboliks. Juba kiviajal paleoliitikumis kujutasid suurendatud rindadega naisekujud imetavaid jumalannasid, Vana-Kreeka mütoloogias aga tähendas jumalanna Hera rinnapiima mekkimine koguni surematuse saavutamist.

Kuigi looduse poolt antud väikestel rindadel võib olla teatav esteetiline väärtus, ei pruugi 21. sajandi naine kesisevõitu loomuliku lahendusega piirduda. Rääkimata siis juhtudest, kui naisuhkus on sootuks ebasümmeetriliseks kujunenud ja sellest tulenevalt riidepoeski ebameeldivusi tekib. Varem prinke rindu kipuvad märkimisväärselt lõdvendama ka rasedus ning imetamine, ent sellepärast ei saa ju bioloogilistest põhifunktsioonidest loobuda.

Alternatiivid ja hirm operatsiooni ees

Otsides internetist märksõna rindade suurendamine võime leida ka materjali, mis lubab rindu suurendada ilma kirurgilise sekkumiseta. Ühed pakuvad lahenduseks rinnalihaste treeninguid, teised spetsiaalseid kreeme ja tablette või isegi aluspesu. Ilusaid lubadusi kahjuks 20 aastase kogemuse ja üle 3000 rinnaoperatsiooni teostanud dr Krüünvald realistlikuks ei pea. Jätkusuutlik tee suuremate rindadeni käib siiski vaid läbi silikooni lisamise või oma rasva rindadesse siirdamise läbi. Oma rasvaga rindade suurendamisest oleme kirjutanud rasva siirdamist kokku võtvas artiklis.

Arusaadavalt võib mõiste “operatsioon” tekitada hirme. Meenutame aga, et rindu on suurendatud alates 1962. aastast ning rahvusvahelised eksperdid on protseduuri üksmeelselt ohutuks tunnistanud. Seega müüdid nõelapuudutusest tühjaksvisisevatest õhupallrindadest jäävad selgelt multifilmidesse. Klientide tagasiside räägib ühte keelt: uued tuttavad ei kahtlusta vähimatki, oma elukaaslased aga kiidavad ja toetavad otsust igati. Pimetestidki näitavad, et praktiliselt ei ole tänapäeval enam hästi teostatud rindade suurendamist silikoonplaatidega võimalik looduslikest lahendusestest ilma väga spetsiifiliste teadmisteta eristada ühegi meele abil.

dr-katrin-kruunvald-artiaclinic-silikonrinnad-ilukirurgia-plastiline-kirurgia-rindade-suurendamine

Mõõdukus ja loomulikkus ennekõike

Sageli tunnevad naised muret ega silikooni lisamine keha üldisi proportsioone mitte paigast ei vii. Tasub meeles pidada, et täiusliku tulemuse saavutamiseks arvestab kirurg iga patsiendi rinnakoe võimalustega individuaalselt. Liiga väikese silikoonproteesiga ei saa tagada ilusat rinnakuju ning rinna ülaosa võib tühjaks jääda. Samas võib liiga suure silikoonproteesiga rindade kuju muutuda ebaloomulikuks ning proteeside servad võivad nähtavale tulla. Teie ootustest lootustest ja võimalikust tulemusest annab parima ülevaate põhjalik konsultatsioon dr Krüünvaldiga.

Enamasti jõuavad silikoonrindadeni naised, kes on sünnitamise ja imetamisega juba ühele poole saanud, see on ka meditsiinilisest aspektist soositum sündmuste järjekord. Pole midagi tavatut selleski, kui patsient ka pärast silikoonrindade paigaldamist B-korvi kannab: numbritest olulisem on prink ja korrapärane kuju ning harmoonia teiste kehakumerustega.

Poole tunniga selgeks

Kuigi meespoole tagasiside rinnalõikuse tulemustele on pea alati eufooriline, siis paraku jääb alles võimalus sookaaslaste kadedusest kantud kriitikaks. Konkurents kujutab endast küll iseenesest edasiviivat jõudu, ent tagasiside tõestab, et silikoonrindade kallal kipuvad hambaid teritama just need daamid, kelle enda partii allapoole arvestust jääb. Siinkohal saab abiks olla ainult suurem teadlikkus silikoonrindade hüvedest, mida tänase seisuga otsustab üle maailma nautida juba üle 300 000 naise aastas.

Dr Krüünvald on silikoonrindade vastase nõiajahi tabavalt kokku võtnud. “Iga operatsioon on seotud riskidega, kuid professionaali ülesandeks ongi need minimeerida. Enamik naisi tunnistab järelkontrollis, et on endalt küsinud, miks nad juba varem operatsioonil ära ei käinud,” märkis ta.

Iga silikoonrindu ihaldav naine on oma eripäradega unikaalne, mistõttu aitab parima lahenduseni jõuda konsultatsioon meie kogenud doktoriga. 50 eurot maksev ja orinteeruvalt pool tundi kestev konsultatsioon viib teid silikoonrindade maailmaga põhjalikult kurssi: saab küsida, katsuda ja proovidagi.

Loe täpsemalt rindade suurendamise operatsioonist

Broneeri aeg konsultatsiooniks või küsi lisa

Saada kiri