Blogi

Alustasime Image Skincare vananemisvastaste kreemide ja kosmeetika maaletoomist ja müüki

image-skincare-kreemid-kosmeetika-nahahooldus-artiaclinic

ArtiaClinicul on rõõm teatada, et alustasime kõrgelt hinnatud Image Skincare kreemide ja kosmeetikatoodete maaletoomist. Image Skincare tooted on loodud koostöös ilukirurgidega pakkumaks nahale parimat vananemisvastast kaitset. Nagu ütleb Image Skincare lööklause “Image now. Age later!” algab võitlus vananemisega just õigest nahahooldusest.

Kõrge aktiivsete koostisosade kontsentratsioon, taimsete tüvirakkude kaitsev ja turgutav mõju ning kuni 48-tunnilist sügavimendumist pakkuv Vectorize tehnoloogia teevad Image kreemidest tõelise vananemisvastase supertoote. Image kreemide üheks iseloomustavaks jooneks on värsked ja meeldivad lõhnad, mis üllatavad paljusid esmakordselt proovijaid.

Image Skicare tooted on turul juba alates 2003. aastast ning praeguseks juba 45 riigis üle maailma. Image Skincare tooted on keemiliste säilitusainete vabad(parabeenid) juba 2007. aastast.

Tutvu kõigi Image Skincare toodetega põhjalikumalt www.artiaclinic.ee/imageskincare.

Ageless

ageless-tooted-artiaclinic

Image Skincare Ageless sari sobib nahale mis näitab esimesi vananemise märke ning on kuiv ja väsinud. Ageless sarja tooted värskendavad nahka ja jumet ning võitlevad vananemisega kasutades selleks õrna kombinatsiooni AHA-hapetest, nutripeptiididest, retinoolist ja antioksüdantidest.

Vital C

vital-c-niisutavad-kreemid-artiaclinic

Image Skincare Vital C sari pakub nahale niisutust ja kaitset, stimuleerib kollageeni sünteesi ning vähendab vabade radikaalide kahjustavat mõju. C-vitamiini omadus naha pinnalt 20 korda efektiivsemalt organismi jõuda kui suu kaudu võttes teeb Vital C sarjast tõelise vitamiinipommi kogu kehale.

Ormedic

ormedic-tasakaalustav-sari-naole-image-skincare-artiaclinic-ilukirurgia

Image Skincare Ormedic sari on võimas kombinatsioon orgaanilistest koostisosadest. Ormedicu filosoofiaks on tasakaalustada ja ravida nahka tugevate antioksüdantide ja taimsete komponentidega. Ormedic sari on kemikaali, happe ja parabeenivaba ning sobib seetõttu ka eriti õrnale nahale.

The Max

the-max-tuvirakkudega-kreemid-image-skincare-artiaclinic-ilukirurgia

Eksklusiivse THE MAX tootesarja kõrge taimsete tüvirakkude kontsentratsioon ning nutripeptiidid aitavad võidelda vananemisega juba rakutasandil.

Iluma

iluma-helendava-mojuga-kreemid-image-skincare-artiaclinic-ilukirurgia

Image Skincare ILUMA sarja tooted sisaldavad aktiivseid ja naha tooni helendavaid koostisosi, et võidelda pigmentatsiooni- ja päikeselaikudega.

Clear Cell

clearcell-aknevastane-kreem-image-skincare-artiaclinic-ilukirurgia

Clear Cell sarja tooted on mõeldud kasutamiseks probleemse-, akne-, või õlise naha korral.

Prevention+prevention-paiksekaitsekreemid-artiaclinic

Image Skincare Prevention+ sari on mõeldud igapäevaseks niisutuseks ning kaitseks UVA ja UVB kiirguste eest.

Body Spa

bodyspa-kehakreemid-image-skincare-artiaclinic-ilukirurgia

Nagu ka nimi ütleb on Body Spa sarja tooted mõeldud just keha eest hoolitsemiseks.

I Beauty

ibeauty-jumestuskreemid-image-skincare-artiaclinic-ilukirurgia

I Beauty sarja tooted on veatu jumestuse alus. Naha parimaks päevaseks kaitseks on kõigil jumestuskreemidel SPF30 päiksekaitsefaktor.

Saada kiri