Blogi

7 kõige tähtsamat fakti rasvaimu kohta

Internetis on palju informatsiooni rasvaimu kohta, aga mis on need seitse kõige tähtsamat asja, mida peaksite kindlasti sellest operatsioonist teadma? Toome need siinkohal välja, et teil oleks pilt ülevaatlik ja selge.

Rasvaimu on 1-3 tundi kestev operatsioon, mis eemaldab naha alla kogunenud üleliigse rasva. Tegemist on protseduuriga, mis annab kiireid silmaga nähtavaid tulemusi, muutes teie kehakuju proportsionaalsemaks, saledamaks ja kaunimaks.

1. Rasvaimu tulemusel muutub küll kehakaal, kuid see ei asenda liikumist ja tasakaalustatud toitumist

Rasvaimu protseduur annab suurepärase võimaluse oma kehakuju ja proportsioone parandada, kuid pole mõeldud kehakaalu alandamiseks. Rasvaimu on efektiivne piirkondades, kus dieet või treeningud tulemust ei anna. Eriti tõhus on see padjanditena ladestunud rasvade puhul, mis tekivad tavaliselt sangadena puusadele või reie sisekülgedele. Lisaks tehakse rasvaimu veel kõhule, põlvedele ja lõuaalusele (lõualott).

2. Rasvaimu on püsiva tulemusega protseduur

Rasvaimu tulemus on püsiv, sest täiskasvanud inimestel uusi rasvarakke juurde ei teki ning teie kaunis ja saledam keha säilib sellisena pikka aega. Loomulikult tuleb jälgida elustiili ning hoida kehakaal piisava liikumise ja tervisliku toitumisega stabiilsena. Arvestama peab, et rasvaimuga ei eemaldata rasvaimu piirkonnast kõiki rasvarakke ning alles jäävad rasvarakud võivad ebatervislike eluviiside tõttu taas paisuda.

3. Rasvaimu leiutati 1974. aastal, kuid praegune meetod töötati välja aastal 1985

Algselt on rasvaimu pärit Itaaliast, kuid tänapäeval kasutatava tumescent-meetodi arendas välja California dermatoloog dr Jeffrey A. Klein. Varasemalt olid patsientidel suured operatsioonijärgsed veritsused ja nahk tõmbus inetult kortsu, tumescent-meetod kõrvaldas need negatiivsed tagajärjed. Alates sellest ajast on kasutusel oluliselt väiksemad kanüülid, tänu millele on veritsemine ja soovimatud kortsud ning armid minevik.

artiaclinic-ilukirurgia-blogi-rasvaimu4. Rasvaimu on üks sagedamini tehtav ilukirurgiline operatsioon maailmas

Esimesel kohal ilukirurgiliste operatsioonide valdkonnas on rindade suurendamine, teisel kohal on rasvaimu. Alates tumescent-meetodi kasutuselevõtust on rasvaimu muutunud väga populaarseks kosmeetiliseks operatsiooniks. Inimesi võlub selle silmaga nähtav mõju keha proportsioonidele ning pikalt püsiv tulemus.

5. Kliinikut tuleb valida kirurgi kogemuste järgi

See, kui suure hulga või kui kiiresti rasva lubab üks või teine kliinik imeda, pole rasvaimu juures määrav. Oluline on hoopis kirurgi kogemus. Mida kauem on kirurg oma tööd teinud, seda suuremad on tema teadmised, vilunumad on oskused ja paremad operatsiooni tulemused.

6. Rasvaimu on tõhus operatsioon ka meeste hulgas

Rasvaimu ei ole mõeldud ainult naistele. Kuigi enamus patsientidest on endiselt naised, muutub see protseduur ka meeste seas aina nõutumaks. Meeste populaarseimateks rasvaimu piirkondadeks on lõuaalune ehk lõualott, nn “sangad”, vööpiirkond ja rindadele kogunenud rasvkude.

7. Tselluliidivastased kreemid ja krolipolüüs ei tööta

Tänu testimisele ja proovimisele teame, et reklaamitavate tselluliidivastaste kreemide ja krüolipolüüside näol on tegemist müügi-ja turundustrikiga. Need ei täida lubatud ootusi ega tööta selliselt, nagu klientidele öeldakse. Nahaalust üleliigset rasvkudet on võimalik eemaldada ainult rasvaimuga.

Rasvaimu algab alati kirurgi konsultatsiooniga, mille käigus selgitatakse välja teie ootused ja soovid ning võimalikud tulemused.

Registreeru konsultatsioonile

 

Loe rohkem rasvaimu kohta protseduurikirjeldusest

Saada kiri

    Seoses Dr. Krüünvaldi viibimisega haiguslehel ei toimu hetkel uute patsientide vastuvõttu!