Rindade suurendamine proteesimise teel

Paljud naised ei tunne end väikeste rindade tõttu piisavalt naiselikult, kuna just silmapaistvat büsti peetakse paljudes kultuurides naiselikkuse ja viljakuse sümboliks. Patsiendi rindadele soovitud kuju ja suuruse andmisega saame talle pakkuda paremat enesetunnet, suuremat enesekindlust ning seeläbi ka paremat elukvaliteeti.

Peamiseks rinnasuurendusoperatsioonile tulemise sooviks on väikesed või märgatavalt ebaühtlase suurusega rinnad, mida lõikusega saab korrigeerida. Samas sobib rinnasuurendusoperatsioon ka naistele, kelle rinnad on pärast sünnitust ja imetamisperioodi vähenenud ja lõtvunud.

Harmooniliste kehaproportsioonide saavutamiseks peab rinna suurus olema tasakaalus keha pikkuse, rindkere ja puusade laiusega. Meie kliinikus soovitab kogenud kirurg patsiendile sobivad rinnaproteesid, millega saavutatakse ilus ja loomulik tulemus pikkadeks aastateks.

Esmaste tulemuste üle saab otsustada kolme kuu möödumisel, detailid kujunevad välja poole aasta kuni aasta pärast.

Professionaalselt teostatud rinnasuurendusoperatsioon annab ilusa ja naturaalse kuju ning loomuliku tundega rinnad pikkadeks aastateks.

ArtiaClinicus kasutame USA Toidu- ja Ravimiameti(FDA) poolt kontrollitud ja heaks kiidetud Mentori rinnaproteese. Mentori proteesidega on võimalik tutvuda siin.

Populaarses ilukirurgia portaalis realself.com on rahulolu Mentori rinnaproteesidega väga kõrge, koguni 99%.

 

Loe ka blogipostitust: 4 levinud küsimust rindade suurendamise kohta

Protseduurist

  • Operatsiooni kestvus: 1-2 tundi

  • Anesteesia: üldnarkoos

  • Koju: järgmine päev

  • Tagasi tööle: umbes nädala pärast

Protseduuri maksumus

Hind alates: 3720 €

Järelmaks alates: 108 € / kuu

Järelmaksu taotlemine ja tingimused

Tule konsultatsioonile

Vaata lisaks